xpsprofloors

Posadzki betonowe dekoracyjne xpspro industrial, to zaawansowana formuła posadzek cienkowarstwowych do wewnątrz i na zewnątrz z przeznaczeniem jako wierzchnia warstwa dla powierzchni magazynów, pomieszczeń gospodarczych, parkingów zewnętrznych i wewnętrznych, przydomowych garaży. Xpspro doskonale nadaje się także jako wierzchnia warstwa zdegradowanych powierzchni nie tylko betonowych, ale jako szybko sprawna naprawa, renowacja istniejącego podłoża bez potrzeby zamykania firmy na dłuższy czas ze względu na remont posadzki. Xpspro industrial w zależności od wytycznych projektu, remontowanej powierzchni instaluje się kilka dni.

Oprócz szybko sprawnej aplikacji naprawy, posadzka ma doskonałe parametry, jest wyjątkowo odporna na ścieranie i uderzenia, odporna na ładunki toczone i statyczne. W zależności od przeznaczenia grubość posadzki waha się 3-50 mm w jednym cyklu roboczym. Po 1h dopuszczany jest ruch pieszy, maksymalne parametry mechaniczne uzyskuje się po 24h. Wytrzymałość na ściskanie C30, reakcja na ogień A1, wytrzymałość na zginanie F7.

Xpspro industrial ze względu na swoje walory, polecana jest także jako wierzchnia warstwa podłogi, do pomieszczeń industrialnych, minimalistycznych, modernistycznych w mieszkaniach, domach. Cechą charakterystyczną xpspro są przesmużenia kolorystyczne, widoczne ślady po narzędziach, rozbieżności kolorystyczne.

xpsprofloors

xpsprofloors


xpsprofloors