nevadapro
nevadapro

nevadapro

MANUFAKTURA microcemento nevadapro
Powierzchnie z microcemento wykonywane są wyłącznie ręcznie.

Cienkowarstwowa posadzka na bazie mikrocementu microcemento nevadapro pozwalająca na wykonanie niezwykle wytrzymałych i odpornych a zarazem elastycznych powierzchni bez jakichkolwiek nacięć dylatacyjnych. Doskonale sprawdza się jako wierzchnia warstwa podłóg, ścian, sufitów, schodów - w domach i biurach, w budynkach komercyjnych i użyteczności publicznej. W środowisku mokrym i suchym, wewnątrz i na zewnątrz. Indywidualnie barwiona masa jest rozprowadzana na powierzchni przy użyciu specjalistycznych narzędzi, co nadaje posadzce jedyną w swoim rodzaju strukturę, kolor, niepowtarzalność detalu, które uwidaczniają się w różnych warunkach oświetleniowych. Powierzchnie nevadapro mają efekt ręcznie zacieranej posadzki, przetarć - mimo tego powierzchnie są gładkie.

Zaletą powierzchni nevadapro, której bazą jest mikrocement są płynne przejścia kolorystyczne i materiałowe: podłoga-ściana, ściana-sufit, podłoga-schody oraz grubość dochodząca do 2mm. Nie zachodzi potrzeba usuwania starych powierzchni np. kafli czy płytek, po odpowiednim przygotowaniu podłoża następuje aplikacja systemu. Satynowe wykończenie uzyskuje się poprzez odpowiednie polerowanie i aplikację specjalnych systemowych preparatów. Nieograniczona gama kolorów wg wzornika RAL, od idealnej bieli po głęboką czerń.
microcemento nevadapro

ręcznie wykonywane powierzchnie, nadadzą wyjątkowy charakter i styl każdemu wnętrzu, nie powtarzalność detalu, która odzwierciedla się w różnych warunkach oświetleniowych.

schody, posadzka z microcemento nevadapro
schody, posadzka z microcemento nevadapro

beton architektoniczny 

rozwiązania z betonu architektonicznego, innowacyjne technologie, najnowsze trendy

microcemento nevadapro

Nieograniczona gama kolorów wg wzornika kolorów RAL, od idealnej bieli po głęboką czerń.