Elastyczne arkusze betonu flexartbeton
Elastyczne arkusze betonu flexartbeton kolor miedziany

Elastyczne arkusze betonu flexartbeton fotobeton

Elastyczny beton architektoniczny, płyty, arkusze flexartbeton dają nieograniczone możliwości kreowania przestrzeni, dają się modelować na krawędziach i powierzchniach krzywych. Są produktem naturalnym i betonowym, ekologicznym, bezpiecznym, mrozoodpornym i ognioodpornym. Elastyczne arkusze betonu na zewnątrz i wewnątrz mają grubość 5mm, waga tylko 6,5kg/1m²Maksymalny format 290x120, standardowe rozmiary 60x60, 60x120. Wierzchnia warstwa arkuszy betonu może być porowata lub gładka. Dostępna kolorystyka biały szary (na zamówienie), jasno szary, ciemno szary, grafitowy. Kolory specjalne, miedziany, srebny, czarny perłowy.

Beton elewacyjny flexartbeton nie wymaga specjalistycznego montażu, można go wykonać samodzielnie zarówno wewnątrz i na zewnątrz, na elastycznym kleju typu c2te w metodzie aplikacji tzw mokre na mokre, bezpośrednio na każdy rodzaj ściany, powierzchni. W przypadku elewacji bezpośrednio na ocieplenie czy to ze styropianu, wełny mineralnej lub innego materiału, co zdecydowanie obniży koszty instalacji. A w przypadku elewacji tzw wentylowanej kosztownej podkonstrukcji i całego systemu montażowego, a efekt końcowy wizualny będzie taki sam. W trakcie realizacji można je docinać i tworzyć otwory np na gniazdka bez szkody i dla estetyki elastycznych płyt betonu.

Cechą charakterystyczną elastycznych arkuszy betonu flexartbeton jest ich bardzo industrialny wygląd, naturalnym tak jak w przypadku betonu są przebarwienia, przesmużenia, plamy, rozbieżności kolorystyczne, różna wielkość raków, mogą być również widoczne włókna używane w procesie produkcji i nie jest to wada produktu. Zmienna kolorystyka poszczególnych płyt wynika ze zmienności składników naturalnych używanych do produkcji. Dodatkowo po zamocowaniu płyt może nastąpić zmiana tonacji kolorystycznej pod wpływem wysychania. Różnice w wielkościach mogą wahać się do ± 2,0/2,5 mm. Płaskość/wybrzuszenie dla długości 100 cm to max. 2,00 mm. W wyniku właściwości surowców, w tym m. in. barwy cementu, pomiędzy poszczególnymi partiami produkcyjnymi mogą powstać wahania odcienia zabarwienia. Dla wyeliminowania ewentualnych rozbieżności kolorystycznych, zalecane jest jednostkowe składanie pełnego zamówienia zamiast składania zamówień częściowych.

MANUFAKTURA flexartbeton

Wszystkie płyty betonowe produkowane są wyłącznie ręcznie, tzw... raki pory są naturalne i występują różnie i mają różne wielkości... takie są z natury, chodzą własnymi ścieżkami, czasami do tyłu. Kolory płyt nie są i nie będą jednobarwne, tak jak w przypadku betonu naturalne są dla nich przebarwienia, rozbieżności kolorystyczne, zwłaszcza przy płytach o jasnych kolorach takich jak, biały szary, jasno szary te przebarwienia bedą bardziej eksponowane. I nie jest to wada produktu.

WAŻNE informacje

Jak każdy naturalny produkt aplikowany na ścianę lub elewację, zalecamy ułożyć na ziemi i stworzyć z niego obraz. To pozwoli na uniknięcie błędów podczas aplikacji, że jedna płyta jest taka a w środku jeszcze inna.

TRANSPORT spedycja

Dokładamy szereg starań, aby Państwa płyty flexartbeton dojechały w całości i w nie naruszonym stanie. Każda płyta jest przełożona papierem, rogi są zabezpieczone specjalną tekturą a całość ofoliowana. Przesyłka jest ubezpieczona na czas transportu i dostawy. W momencie dostarczenie przesyłki przez kuriera, należy takową przesyłkę przy kurierze sprawdzić ilościowo, czy nie nosi znamion uszkodzenia. Jeżeli przesyłka takowe znamiona nosi, należy do nas zadzwonić i poinformować o tym fakcie i spisać przy kurierze protokół uszkodzenia przesyłki i opisać rodzaj uszkodzenia. W innym przypadku reklamacje nie będą uwzględniane.

fIexartbeton

bezpłatne próbki kolorystyczne elastycznego betonu architektonicznego, płyt, arkuszy na ścianę i elewację

FLexartbeton  bezpłatne próbki kolorystyczne elastycznych arkuszy betonu na ścianę i elewację
FLexartbeton  bezpłatne próbki kolorystyczne elastycznych arkuszy betonu na ścianę i elewację