• Beton architektoniczny
  • Podłogi betonowe dekoracyjne
  • Betonowe posadzki w domu
  • Posadzki betonowe dekoracyjne
  • Posadzki dekoracyjne
  • Beton architektoniczny
Mikrocement
Mikrocement

Mikrocement

Mikrocement | MANUFAKTURA arTmicrocement DESIGN

Powierzchnie z microcementu wykonywane są wyłącznie ręcznie.

Cienkowarstwowa posadzka na bazie ekologicznego mikrocementu arTmicrocement DESIGN pozwalająca na wykonanie niezwykle wytrzymałych i odpornych a zarazem elastycznych powierzchni bez jakichkolwiek nacięć dylatacyjnych. Doskonale sprawdza się jako wierzchnia warstwa podłóg, ścian, sufitów, schodów, w domach i biurach, w budynkach komercyjnych i użyteczności publicznej. W środowisku mokrym i suchym, wewnątrz i na zewnątrz. Indywidualnie barwiona masa jest rozprowadzana na powierzchni przy uzyciu specjalistycznych narzędzi, co nadaje posadzce jedynym w swoim rodzaju strukturę, kolor, niepowtarzalność detalu który odzwierciedla się w róznych warunkach oświetleniowych. Powierzchnie nevadapro mają efekt ręcznie zacieranej posadzki, przetarć, mimo tego powierzchnie są gładkie.

Zaletą powierzchni, której bazą jest mikrocement są płynne przejścia kolorystyczne i materiałowe, podłoga ściana, ściana sufit, podłoga schody oraz grubość dochodząca do 2mm. Nie zachodzi potrzeba usuwania starych powierzchni np. kafli czy płytek, po odpowiednim przygotowaniu podłoza następuje aplikacja systemu. Satynowe wykończenie uzyskuje się poprzez odpowiednie polerowanie i aplikacji specjalnych systemowych preparatów. Nieograniczona gama kolorów wg wzornika kolorów RAL, od idealnej bieli po głęboką czerń.

ręcznie wykonywane powierzchnie, nadadzą wyjątkowy charakter i styl każdemu wnętrzu, nie powtarzalność detalu, która odzwierciedla się w różnych warunkach oświetleniowych.

od idealnej bieli po głęboką czerń

colorybeton dystrybutor ekologicznego mikrocementu
https://www.colorybeton.pl/artmicrocement.php
arTmicrocement DESIGN
arTmicrocement DESIGN
arTmicrocement DESIGN