• Beton architektoniczny
  • Podłogi betonowe dekoracyjne
  • Betonowe posadzki w domu
  • Posadzki betonowe dekoracyjne
  • Posadzki dekoracyjne
  • Beton architektoniczny
Mikrocement
Mikrocement

Mikrocement

Mikrocement | MANUFAKTURA arTmicrocement DESIGN

Powierzchnie z mikrocementu wykonywane są wyłącznie ręcznie.

Cienkowarstwowa posadzka na bazie ekologicznego mikrocementu arTmicrocement DESIGN pozwalająca na wykonanie niezwykle wytrzymałych i odpornych, a zarazem elastycznych powierzchni bez jakichkolwiek nacięć dylatacyjnych. Doskonale sprawdza się jako wierzchnia warstwa podłóg, ścian, sufitów, schodów, w domach i biurach, w budynkach komercyjnych i użyteczności publicznej. W środowisku mokrym i suchym, wewnątrz i na zewnątrz. Indywidualnie barwiona masa jest rozprowadzana na powierzchni przy użyciu specjalistycznych narzędzi, co nadaje posadzce jedyną w swoim rodzaju strukturę, kolor, niepowtarzalność detalu, który odzwierciedla się w różnych warunkach oświetleniowych. Powierzchnie nevadapro mają efekt ręcznie zacieranej posadzki, przetarć, mimo tego powierzchnie są gładkie.

Mikrocement – piękny i praktyczny

Zaletą powierzchni, której bazą jest mikrocement są płynne przejścia kolorystyczne i materiałowe, podłoga - ściana, ściana - sufit, podłoga - schody oraz grubość dochodząca do 2 mm. Nie zachodzi potrzeba usuwania starych powierzchni np. kafli czy płytek, po odpowiednim przygotowaniu podłoża następuje aplikacja systemu. Satynowe wykończenie uzyskuje się poprzez odpowiednie polerowanie i aplikację specjalnych systemowych preparatów. Nieograniczona gama kolorów wg wzornika kolorów RAL, od idealnej bieli po głęboką czerń.

Ręcznie wykonywane powierzchnie nadadzą wyjątkowy charakter i styl każdemu wnętrzu, niepowtarzalność detalu, która odzwierciedla się w różnych warunkach oświetleniowych.

Mikrocement arTmicrocement DESIGN może mieć kolor od idealnej bieli po głęboką, wyróżniającą się na tle innych materiałów wykończeniowych czerń. Cienkowarstwowe wykończenie ścian, sufitów, podłóg, schodów i innych powierzchni jest nie tylko bardzo estetyczne, ale również praktyczne. Mikrocement nie ulega pęknięciom podczas uderzenia, trudno go porysować, a dodatkowo nie wchłania wody, więc bez obaw można go czyścić przy użyciu klasycznych środków czyszczących. Przez bardzo długi czas zachowuje swój piękny i estetyczny wygląd przez co nie wymaga częstych napraw i renowacji.

colorybeton dystrybutor ekologicznego mikrocementu
https://www.colorybeton.pl/artmicrocement.php
arTmicrocement DESIGN
arTmicrocement DESIGN
arTmicrocement DESIGN